Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Fartuszek kuchenny "Ciasteczko" został uszyty z tkaniny bawełnianej, wykończony kontrastowymi bawełnianymi plisami. Wzory na tkaninie zachęcają do tworzenia pięknych smakowitych ciast.
89,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Hortensja" został uszyty z tkaniny lnianej, wykończony kontrastowymi bawełnianymi plisami koloru zielonego. Wzory na tkaninie zachęcają do tworzenia pięknych bukietów hortensji.
89,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Beżowe Paseczki " został uszyty z materiału bawełnianego. Utrzymany w tonacji beżu. Wykończony ozdobnymi plisami w dwukolorowe beżowo-białe paski .
89,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Garden"  został uszyty z materiału bawełnianego, wykończony kontrastowymi bawełnianymi plisami koloru zielonego. Wzory na tkaninie zachęcają do sadzenia kwiatów i pracy w ogrodzie.
89,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Róże" został uszyty z materiału bawełnianego w duże gałązki różane. Posiada praktyczną kieszonkę, wiązany z tyłu, a pasek zakładany na szyję jest regulowany praktycznym metalowym suwakiem.  
89,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Klasyczna Biel" jest wykonany z grubej bawełny. Bawełniane są również koronki stanowiące dodatkową ozdobę  fartuszka
89,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Lniane pasy" został uszyty z grubej lnianej tkaniny w biało-bordowe pasy.
99,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Elegant" dedykowany jest dla miłośników stylu retro i vintage.
99,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Pastel Flowers II"  dla miłośników stylu retro i vintage.
89,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Lawenda len vintage" został uszyty z grubego lnu . Utrzymany w tonacji retro, przypomina pachnące pola lawendy. Posiada praktyczną kieszonkę, wiązany z tyłu, a pasek zakładany na szyję ...
99,99 z VAT
Fartuszek kuchenny "Paris" z motywem wieży Eiffla - symbolu Paryża, pióro i ręczne zapiski. Utrzymany w tonacji retro.
89,99 z VAT